КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир зустрівся із Президентом України та Головою Верховної Ради

fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua

3 липня у своїй резиденції, Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі м. Києва (Феофанія), Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир зустрівся з Президентом України Віктором Януковичем та Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином.Зустріч відбулася напередодні річниці єпископської хіротонії Предстоятеля УПЦ та дня народження Глави Держави, які відзначаються 9 липня — у день пам’яті Тихвінської ікони Божої Матері.Під час зустрічі Президент України привітав Його Блаженство з 50-літтям священицького служіння, черговою річницею його єпископської хіротонії та днем пам’яті небесного покровителя — святого рівноапостольного князя Володимира, що святкується 28 липня і також є днем Хрещення Київської Русі.


У свою чергу, Блаженніший Митрополит Володимир поздоровив Президента України з близьким уже днем народження, а Голову Верховної Ради України Володимира Литвина — днем Ангела.


Митрополит Володимир подякував Главі Держави та Спікеру Парламенту  за конструктивність у взаємовідносинах між Церквою та державними органами управління України, а також за внесок Президента України та Голови Верховної Ради у духовний розвиток українського суспільства. Особливу вдячність Його Блаженство висловив за спільну молитву і звернення до Бога, через які Господь сподобив йому повернутися до суспільного життя, за неодноразові відвідини його в лікарні Президентом України та іншими державними службовцями, що свідчить про високий рівень довіри та авторитету Православної Церкви в Україні. Владика зазначив, що це є запорукою доброї співпраці на теренах, які з волі Божої і Його заповідей є спільними у державно-церковних відносинах.


 
На зустрічі також були присутні архієпископ Яготинський Серафим та секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.


 

Фоторепортаж >>>