КИЇВ. У день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Покровському жіночому монастирі столиці

fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua
fotolitopys.in.ua

7 квітня, Благовіщення Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра та духовенства столиці і монастиря звершив Божественну літургію у соборному Свято-Миколаївському храмі Покровського жіночого монастиря м. Києва.


За Літургією Блаженніший Владика удостоїв ряд кліриків Київської єпархії богослужбових нагород. Так, правом носіння другого наперсного хреста були нагороджені: благочинні Вишгородського та Києво-Святошинського церковних округів протоієреї Димитрій Денисенко та Василій Русинка, настоятель Свято-Покровського храму на Пріорці протоієрей Борис Удовенко; у сан архімандрита був возведений благочинний Київської єпархії у справах монастирів ігумен Іларіон (Каменський).

 

«Божа Матір перша ходатайствує за нас, — зокрема сказав у архіпастирському слові Митрополит Володимир,— молиться за нас, просить за нас, щоби наше життя складалося во славу Божу. Я завжди знав, що молитви мають величезне значення, але те, що трапилося зі мною, ще раз переконало, що молитва є найбільший дар Божий. Я дякую вам за ваші молитви, які ви підносили під час моєї хвороби. Нехай Милосердний Господь віддячить вам Своїми милістю і щедротами і пошле кожному  мир, здоров'я і спасіння. Благодать Господня і всі благодіяння Божі нехай будуть з усіма нами у всі дні до кінця віку».  

 

Фоторепортаж

Видео