КИЇВ. В Пасхальну ніч Предстоятель Української Православної Церкви молився у Києво-Печерській Лаврі та Свято-Покровському жіночому монастирі столиці

fotolitopys.in.ua

У  ніч з 14 на 15 квітня Предстоятель Української Православної Церкви очолив Пасхальну утреню, яка вже п’ятий рік поспіль звершується на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова ВЗЦЗ УПЦ, ректор Київських духовних шкіл архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи - Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон та Броварський Феодосій,  а також лаврське  духовенство.

Разом із Первосвятителем у Лаврі молились тисячі віруючих. Богослужіння відвідали - Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр України Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, Голова КМДА Олександр Попов, члени Уряду, народні депутати та інші високопосадовці.

По завершенні утрені Блаженніший Митрополит Володимир відбув до Свято-Покровського жіночого монастиря м. Києва, де у соборному Свято-Миколаївському храмі очолив Божественну літургію. Йому співслужили - архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та духовенство монастиря.

Наприкінці богослужіння Архіпастир поздоровив віруючих із святом Пасхи.

 

Фоторепортаж події

 

Відео Пасхальної Літургії в Покровському монастірі