СЕВАСТОПОЛЬ. ІІІ Всеукраїнська молодіжна конференція завершила свою роботу нагородженням переможців конкурсу сайту Синодального молодіжного відділу

СЕВАСТОПОЛЬ. ІІІ Всеукраїнська молодіжна конференція завершила свою роботу нагородженням переможців конкурсу сайту Синодального молодіжного відділу

17 травня нагородженням переможців конкурсу Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю «Новини з єпархій» завершила свою роботу ІІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних молодіжних відділів. Голова відділу вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона вручив призи представникам єпархій, які перемогли в конкурсі. Відділ по роботі з молоддю Бердянської єпархії посів перше місце і отримав приз — цифрову відеокамеру. Харківська єпархія за друге місце була відзначена почесною грамотою та цифровим фотоапаратом. Усі інші учасники отримали призи та дипломи учасників.

За три дні роботи форуму, який відкрився у понеділок, 14 травня, в рамках робочої частини програми було представлено діяльність молодіжних відділів з Рівненської, Сімферопольської, Волинської, Бердянської, Дніпропетровської, Херсонської та інших єпархій. З презентацією своїх проектів виступили представники Синодального відділу по роботі з молоддю Руської Православної Церкви та Брестської єпархії Білоруської Православної Церкви.

Синодальний молодіжний відділ представив власні проекти та напрацювання: досвід проведення виїзних форумів по єпархіях, кампанію з профілактики наркоманії «Жити здорово», методичні видання та посібники, підготовлені досвідченими священнослужителями, педагогами та психологами. Окреме висвітлення отримали проблеми, яким було присвячено виступи представників Всеукраїнського апологетичного центру в ім’я святителя Іоанна Златоуста, що діє під егідою Синодального молодіжного відділу.

Участь у форумі взяли понад 100 осіб — відповідальні за роботу з молоддю в єпархіях Української Православної Церкви, а також представники Руської Православної Церкви та Білоруської Православної Церкви.

У неділю, 20 травня, Синодальний молодіжний відділ представить у Севастополі інформаційний проект — фестиваль православних журналів «Сімейні читання».