КИЇВ. Секретаріат Предстоятеля УПЦ інформує про благодійницьку акцію

10 липня, після планового обстеження в Інституті серцево-судинної кардіохірургії ім. М.М. Амосова, консиліум українських кардіологів прийняв рішення про встановлення кардіостимулятора Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру, що за сприяння Академії медичних наук України сьогодні й було проведено.

 

Його Блаженству встановлено кардіостимулятор, виділений безкоштовно Академією медичних наук України.

 

Блаженніший Владика подякував президентові АМН України Андрію Михайловичу Сердюку за турботу, але зауваживши, що наразі в Україні є багато таких хворих, які не мають коштів на придбання кардіостимулятора, передав свої власні кошти та архіпастирське благословення на проведення такої саме життєво необхідної операції тому з хворих, хто негайно потребує її, але немає фінансової можливості на встановлення кардіостимулятора.


Блаженніший Митрополит Володимир добре почувається і передає своє благословення і сердечну подяку всім, хто підносить молитви за його здоров’я.


За декілька днів очікується повернення Блаженнішого Митрополита Володимира до його резиденції у Свято-Пантелеімонівському монастирі м. Києва.+Олександр,
Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський,
Секретар Предстоятеля УПЦ,
Відповідальний перед Священним Синодом УПЦ за лікування Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.